INVEP s.r.o.
INVEP s.r.o.
O nás
Jurassic Minerals+
GDPR
Objednávka
Kontakt
 

INVEP s.r.o.

Č.321
93001 Veľké Blahovo

Tel: 0905 409326
 

E-mail: invep.erika@gmail.com
Web: www.invep.sk

 
INVEP s.r.o.
Jurassic Minerals+

100 % prírodný produkt JURASSIC MINERALS obsahuje 72 minerálov a stopových prvkov v koloidnej forme. Ide o minerály, ktoré sa v bežnej potrave vôbec nevyskytujú. Prednosť koloidných minerálov je v tom, že sú 600 krát menšie ako červená krvinka a telo si vie vybrať, ktoré prvky potrebuje, preto nedochádza k neželanému ukladaniu minerálov v cievach, kĺboch a pod. Vstrebateľnosť pre organizmus je až 98 % na rozdiel od bežne dostupných minerálov na trhu, ktorých vstrebateľnosť je maximálne 45 %.

Koloidný hliník, olovo, stroncium… dokážu vytesniť (vylúčiť z tela) toxické odpadové formy tých istých prvkov. Koloidné minerály viažu voľné radikály, sú nenahraditeľné pri využiteľnosti vitamínov, tvorbe enzýmov, regulácii hormonálnej činnosti endokrinného systému a pri syntéze DNA. Udržujú biochemickú rovnováhu tela, priamo vyživujú bunky, zvyšujú ich energetický výkon a spomaľujú biologické hodiny organizmu.

JURASSIC MINERALS informácie

Pozitívny vplyv môžu mať na :

 

V prípade Vášho záujmu Vam môžeme zaslať ďakovné listy od spokojných zákazníkov,samozrejme z ich súhlasom a zároveň aj s kontaktom,aby ste si mohli obojstranne vymeniť svoje dotazy,skusenosti. 

Dávkovanie : 5-15 ml. denne. Začíname s 5 ml. a postupne zvýšime na vyššie dávky. Pri užívaní môže dôjsť k prechodnému zhoršeniu (adaptačné reakcie), ide o spätný regeneračný proces, pozitívnu odozvu organizmu na účinnosť prípravku. Určite neprestaňte minerály užívať, zastavili by ste liečivý proces, ktorý už v tele začal.

 

Naše minerály nie sú koloidné, skôr iónové. Minerály v iónovej forme sú ešte asi milionkrát menšie ako tie v koloidnej forme, a tým pádom sú oveľa lepšie vstrebateľné . Napríklad koloidné častice hořčíka majú veľkosť zhruba 1 mikróna. Ale ión hořčíka je veľký zhruba 1 x 10-6mikróna. Iónová forma znamená, že minerály sú doslova rozpustené vo vode. Iónové minerály naviac majú prírodný elektrický náboj, ktorý ďalej napomáhá pri trávení a vstrebávaní. Koloidná forma znamená, že nerozpustné častice minerálov sa vďaka svojej pomerne malej veľkosti sa volne vznášajú vo vode a neusadia sa na dno. Môžete použiť hocičo z nasledujúceho textu. Jurassic Minerals obsahujú ako hlavnú a najdôležitejšiu časť prírodný zmes 72 iónových minerálov a stopových prvkov, pocházajúcich zo soľného jazera. 

Každú sekundu života sa naše telo spolieha na iónové minerály a stopové prvky, ktoré riadia a vyvolávajú miliardy nepatrných elektrických impulzov. Bez týchto impulzov by v tele nefungoval ani jeden sval. Nepracoval by nám mozog, ani srdce a bunky by neboli schopný osmózy. 

Iónové minerály sa tiež podielajú na regulácií hladiny Ph v tele. Hlavnými alkalizujúcimi minerálmy sú horčík, draslík, vápnik, sodík a zinok. Tieto minerály majú schopnosť viazať sa na kyseliny v ľudskom tele, a tak ich neutralizovať. Pokiaľ však ľudské telo z potravy neprijíma dostatočné množstvo týchto minerálov, odoberie si ich zo samotných tkanív a kostí. Toto môže viesť napr. ku slabnutiu kostí (osteoporóze), straťe svalovej hmoty alebo srdcovým chorobám. Hormóny, ktoré naše telo produkuje pri stresových reakciách, môžu tiež naše telo pripraviť o tieto cenné minerály a stopové prvky.

Absorpcia iónových minerálov závisí na tom, nakoľko je organizmus v danom okamihu "vyhladovaný" . Absorpcia iónových minerálov stúpa až na 90%, ak ich telo vyžaduje a naopak je nižšia, ak ich telo má dostatok.

Podľa smerníc ministerstva pôdohospodárstva ČR, každá reklama na doplnok výživy by mala obsahovat výrok, že najlepším zdrojom nutrientov je zdravá a vyvážená strava. Pokiaľ však takú nemáme, (čo väčšinou nemáme - to hovorím ja) môžeme zvážiť použitie doplnkov výživy. Myslím si, že je na mieste hovoriť aj o tom, že vzhľadom k dlhodobému, intenzívnemu hospodáreniu a používaniu priemyslových hnojív, ktoré obsahujú len jeden alebo len málo prvkov (väčšinou dusík, fosfor a draslík), sú pôdy často vyčerpané s nízkym obsahom dôležitých minerálov a stopových prvkov.

 

 Ako zmierniť adaptačné príznaky

 

  • zvýšte príjem tekutín (2-3 litre čistej vody denne)
  • dennú dávku zrieďte s litrom vody zapite postupne počas celého dňa, alebo znížte dávkovanie až do vymiznutia príznakov, potom dávku opäť zvýšte

Iné použitie prípravku :

 

Pleť : pleťové tonikum – 2,5 ml. vody + 2,5 ml. JM+ krém vysokej kvality – primiešajte pár kvapiek do svojho obľúbeného krému. Ekzémy, vyrážky, popáleniny: potrieť neriedeným prípravkom.

Vlasy : 5 ml. vody + 5 ml. JM - masírovať pokožku hlavy. šport + fyzická zátaž: do 1/2 litra vody pridať 15 ml. JM+, získate iontový nápoj na dobitie energie a regeneráciu svalstva. Pitný režim: do 1 litra vody pridať 15 ml. JM+, získate minerálnu vodu (nehrozí tvorba ľadvinových kameňov). Rastliny: zálievka z 1 litra vody + 5 ml. JM+ pôsobí proti chorobám, pre väčšiu odolnosť rastlín a ich zdravý rast.

 

Prvky obsiahnuté v Jurassic Minerals a ich preukázaný vplyv na zdravie:

 

   
bór  
cín  
draslík  
fosfor  
germánium  
horčík  
chlór  
chróm  
kobalt  
kremík  
mangán  
meď  
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

Dalšie prvky obsiahnuté v Jurassic Minerals

 

* antimón  * lithium  * tantal
* báryum  * lutecium  * telúr
* berýlium  * neodym  * terbium
* cér  * niób  * thalium
* dysprosium  * olovo  * thorium
* erbium  * paladium  * thulium
* europium  * platina  * titan
* gadolinium  * praseodym  * uhlík
* gálium  * rhenium  * urán
* hafnium  * rhodium  * vizmut
 * rubídium  * wolfram
* holmium  * ruthenium  * yterbium
* indium  * samárium  * ytrium
* kadmium  * skandium  * zirkonium
* lanthan  * stroncium  * zlato
   * striebro  

 

Produkt neobsahuje zbytočné konzervačné látky ani chemické farbivá. Zloženie: Destilovaná voda, minerálny extrakt, fruktóza, prírodná ovocná prichuť s múčenkou, prírodná kyselina citronová .Pri úplne čerstvom produkte je farba číra,ktorá časom vplyvom šťavy z múčenky s tmavne.Vlastnosti má však rovnaké. Prípravok je vhodný pre deti od 3 rokov.

O B J E D N Á V K A

Copyright 2004-2023. INVEP s.r.o. Tlač stránku
Powered by Webcredit s.r.o.